Главная | Регистрация | Вход | RSSСуббота, 08.05.2021, 21:47

Донецкая общеобразовательная школа I-III ступеней № 87

Меню сайта
Календарь
«  Май 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Родителям

     Взаимодействие родителей и педагогов необходимое условие повышения уровня обученности и воспитания учеников. Современному педагогу, педагогическим коллективам учебных заведений следует понимать, что семья – та основная ячейка, где происходит формирование личности ребенка. Влияние семьи на ребенка уникально и незаменимо, потому что личность формируется в природных условиях, воспитатели – родители – ближайшие, самые дорогие для ребенка люди.
    Педагогический союз учителей, родителей – это могучая сила воспитания. К сожалению, имеются еще родители, которые плохо понимают свои обязанности, допускают серьёзные ошибки в воспитании своих детей. Это нуждается в глубоком внимании педагогов к психолого-педагогическому образованию родителей. Пропаганда педагогических знаний с целью повышения педагогического образования родителей, организация и проведение родительских мероприятий, направленных на овладение родителями педагогических знаний – это главные задания учебно-воспитательных заведений в работе с родителями.

РЕКОМЕНДАЦІЇ БАТЬКАМ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

 

1.    Старання дитини обов’язково мають бути визнаними. Позитивна оцінка і добре, тепле ставлення необхідні дитині для хорошого самопочуття, для формування в неї такої важливої риси, як впевненість в собі і своїх можливостях.

2.    Велике значення для психічного та фізичного здоров’я вашої дитини має правильний режим дня: харчування, денний відпочинок тощо.

3.    У режимі дня кожної дитини повинні бути постійні обов’язки, закріплені за нею на тривалий час. Дитина, яка вміє працювати вдома, легко долучається до навчання.

4. Визнайте досягнення дитини. Хваліть (заохочуйте), а недокоряйте.

5.    Слідкуйте за іграми, в які грають ваші діти. Не дозволяйте гратися за комп’ютерами і приставками більш 10 хвилин.

   6. Не обговорюйте при дитині проблеми її поведінки.   Вона може  вирішити, що конфлікти неминучі буде провокувати їх.

    7. Не критикуйте дитину при свідках.

8. Якщо ваша дитина потребує допомоги, допоможіть їй підказкамии.

      9. Говоріть позитивно про школу, вчителів та предмети. Вашій дитині досить того, що вона долає свої особисті упередження щодо школи

   10. Не порівнюйте дитину з іншими дітьми. Порівнюйте її із такою, якою вона була вчора, чи, можливо, буде завтра. ПОРАДИ  БАТЬКАМ П'ЯТИКЛАСНИКІВ

1. Якщо Вас щось турбує в поведінці дитини, якомога швидше зустріньтеся і обговоріть це із класним керівником, шкільним психологом.

2. Якщо в родині відбулися події, що вплинули на психологічний стан дитини, повідомте про це класного керівника. Саме зміни в сімейному житті часто пояснюють раптові зміни в поведінці дітей.

3. Цікавтеся шкільними справами, обговорюйте складні ситуації, разом шукайте вихід із конфліктів.

4. Допоможіть дитині вивчити імена нових учителів, запропонуйте описати їх, виділити якісь особливі риси.

5. Порадьте дитині в складних ситуаціях звертатися за порадою до класного керівника, шкільного психолога.

6. Привчайте дитину до самостійності поступово: вона має сама збирати портфель, телефонувати однокласникам і питати про уроки тощо. Не слід відразу послаблювати контроль за навчальною діяльністю, якщо в період навчання в початковій школі вона звикла до контролю з вашого боку.

7. Основними помічниками у складних ситуаціях є терпіння, увага, розуміння.

8. Не обмежуйте свій інтерес звичайним питанням типу: «Як пройшов твій день у школі?». Кожного тижня вибирайте час, вільний від домашніх справ, і уважно розмовляйте з дитиною про школу. Запам'ятовуйте окремі імена, події та деталі, про які дитина вам повідомляє, використовуйте їх надалі для того, щоб починати подібні розмови про школу.
Не пов'язуйте оцінки за успішність дитини зі своєю системою покарань і заохочень.

9. Ваша дитина має оцінювати свою гарну успішність як нагороду, а неуспішність - як покарання. Якщо у дитини навчання йде добре, проявляйте частіше свою радість. Висловлюйте заклопотаність, якщо у дитини не все добре в школі. Постарайтеся наскільки можливо, не встановлювати покарань і заохочень вони можуть привести до емоційних проблем.

10. Допомагайте дитині виконувати домашні завдання, але не робіть їх самі. Продемонструйте інтерес до цих завдань. Якщо дитина звертається до вас з питаннями, пов'язаними з домашніми завданнями, допоможіть їй знайти відповіді самостійно, а не підказуйте їх. Допоможіть дитині відчути інтерес до того, що викладають у школі.

11. З'ясуйте, що взагалі цікавить вашу дитину, а потім встановіть зв'язок між його інтересами і предметами, що вивчаються в школі. Наприклад, любов дитини до фільмів можна перетворити на прагнення читати книги, подарувавши книгу, по якій поставлений фільм. Шукайте будь-які можливості, щоб дитина могла застосувати свої знання, отримані в школі, в домашній діяльності. Наприклад, доручіть їй розрахувати необхідну кількість продуктів для приготування їжі або необхідну кількість фарби, щоб пофарбувати певну поверхню.

12. Особливі зусилля прикладайте для того, щоб підтримати спокійну та стабільну атмосферу в домі, коли в житті дитини відбуваються зміни. Намагайтеся уникнути великих змін чи порушень в домашній атмосфері. Спокій домашнього життя допоможе дитині більш ефективно вирішувати проблеми в школі.


Архив записей
Друзья сайта
 • Официальный блог
 • Сообщество uCoz
 • FAQ по системе
 • Инструкции для uCoz
 • Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0

  Copyright MyCorp © 2021
  Сделать бесплатный сайт с uCoz